۰۹۱۲۷۷۴۸۳۰۰
  • روغن موتور لاکچری سینتتیک 5W-40 SN luxury Oil SYNTHETIC

روغن موتور لاکچری سینتتیک 5W-40 SN luxury Oil SYNTHETIC

ناموجود

  • تولید کنندگان Luxury Oil
  • کد محصول: 5W-40 SN luxury Oil SYNTHETIC
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 679,000 تومان

توضیحات

متخصصین گروه شیمیایی زادو بر آن شدند تا بهترین و مرغوب ترین روغن موتور را بدون در نظر گرفتن هزینه آن تولید  کنند.حاصل این تلاش ها روغن موتور های لاکچری درایو زادو نام گرفت.این محصولات با استفاده از گرانترین و با کیفیت ترین روغن پایه سوپرسنتتیک و افزودنی های به روز جهان تولید می شوند و دارای بالاترین سطح کیفی بوده و بدلیل دارا  بودن مواد نانوسرامیک زادو ، سطوح سایشی موتور خودرو را ترمیم می کنند . 

روغن موتور لاکچری سینتتیک 5W-40 SN luxury Oil SYNTHETIC برای کسانی طراحی شده است که می خواهند با اطمینان کامل، بهترین و مرغوب ترین نوع روغن را برای خودروی  خود استفاده کنند.کیفیت بالای روغن موتور لاکچری درایو  زادو  به دلیل استفاده از بهترین ترکیب مواد سنتتیک ، مقادیر زیادی  افزودنی و مواد ترمیم کننده نانو سرامیک است.

ویژگی منحصر به فرد روغن موتور لاکچری درایو زادو، بهره گیری ازتکنولوژی ترمیم کننده نانو سرامیک است که با فاکتور ترمیم کنندگی  15.5 علاوه بر ترمیم قطعات سایشی موتور،باعث افزایش عمر قطعات نیز می شود.

روغن موتورسوپر سینتتیک ، دارای ترمیم کننده نانو سرامیک زادو، مورد استفاده در خودروهای سواری و شاسی بلند

مزایا استفاده از روغن موتور لاکچری سینتتیک 5W-40 SN luxury Oil SYNTHETIC

پایه روغن نفت برنت دریای شمال

به دلیل وجود مواد پیچیده (مانند استر)،استارت راحت و آرام خودرو در دما های پایین و بی صدا کار کردن موتور در تمامی حالت های کاری خودرو را به همراه دارد.

منحصر به فرد

به دلیل دارا بودن افزودنی های خاص ، بازه تعویض روغن طولانی دارد.

محدوده دمای کاری  +45 ___-30


بهترین قیمت ندارد !!!